Totolink N300RT

Маршрутизатор TOTOLINK N300RT для домашньої або офісної бездротової мережі. Виготовлений у стильному пластмасовому корпусі білого кольору з одним WAN портом для підключення до мережі провайдера і 4-ма LAN портами для об'єднання пристроїв локальної мережі. Кришка роутера багатофункціональна і дозволяє збільшувати охолодження пристрою. Для охолодження також є перфорація з боків і на "дні" пристрою. N300RT можна прикріпити до стіни, для цього на нижній частині розташовані хрестоподібні кріплення, а в комплект поставки включений стікер-розмітка отворів на стіні.

Бездротовий Wi-Fi роутер N300RT володіє двома антен з високим коефіцієнтом посилення 5дБ кожна. Пристрій працює в стандартах b / g / n, забезпечуючи швидкості до 300 Мбіт / сек. Відмінне рішення для багатокімнатних квартир з бетонними стінами або приватних будинків. Для офісних завдань передбачений розширений набір функцій і налаштувань. Totolink N300RT - відмінне рішення для створення бездротової Wi-Fi мережі як вдома, так і на роботі.

Вартість: 450₴

Придбати

MikroTik hAP Lite

Маршрутизатор MikroTik hAP Lite Classic (RB941-2nD) це недорогий Wi-Fi роутер / точка доступу на 2,4 ГГц з двома вбудованими антенами по 1,5 dBi. Максимальна канальна швидкість по Wi-Fi становить 300 Мбіт/с.
це недорогий Wi-Fi роутер / точка доступу на 2,4 ГГц з двома вбудованими антенами по 1,5 dBi. Максимальна канальна швидкість по Wi-Fi становить 300 Мбіт / с.
Плата оснащена процесором Atheros QCA9531-BL3A-R з частотою 650 МГц, 32 MB ОЗУ і 4-ма LAN портами 100 Мбіт/с.
Пристрій ідеально підійде для роздачі інтернету по кабелю і Wi-Fi в невеликій квартирі, будинку або офісі.
Компактний корпус призначений для використання всередині приміщення при температурі від -20° C до + 70° С. На корпусі є кнопка WPS, що дозволяє підключатися по Wi-Fi без введення пароля. За допомогою цієї кнопки можна також швидко підключити пристрій до контролера CAPsMAN, який використовують для централізованого управління великою кількістю Wi-Fi точок.
MikroTik RB941-2nD керується операційною системою RouterOS L4 з можливостями обмеження швидкості користувачам, фаєрволом, контролем доступу і багатьом іншим.
Живлення подається через роз'єм miniUSB. Тому пристрій можна підключити до комп'ютера або ноутбука за допомогою перехідника і використовувати для прийому Wi-Fi.
Купити MikroTik hAP lite classic буде вигідним варіантом для невеликого будинку або офісу, оскільки він надійний, недорогий, і поєднує в собі Wi-Fi роутер і точку доступу в одному пристрої.

Вартість: 750₴

Придбати

Mikrotik hAP

Маршрутизатор MikroTik hAP (модель RB951Ui-2nD) - це Wi-Fi роутер на 2,4 ГГц, який ідеально підійде для роздачі інтернету по Wi-Fi в будинку або невеликому офісі. Також до пристрою можна підключити до 4-х комп'ютерів по мережевому кабелю.
Даний Wi-Fi роутер відрізняється високою надійністю. Він не перегрівається і мимоволі не перезавантажується. Якщо вам важлива стабільна робота інтернету, то цей роутер буде прекрасним вибором.
RB951Ui-2nD підтримує віддалену подачу живлення по "витій парі" через перший LAN порт за технологією Passive POE.
П'ятий мережевий порт підтримує подачу живлення на інший пристрій за технологією Passive POE. З його допомогою можна живити, наприклад, вуличну точку доступу. Порт видає напругу 24В і максимальний струм 0,5 А.
Роутер оснащений повнорозмірним портом USB 2.0, призначеним для підключення 3G/4G модемів або зовнішніх накопичувачів. Якщо ви хочете використовувати роутер з 3G модемом, переконайтеся, що ваша модель входить в перелік сумісних 3G USB модемів.
Маршрутизатор управляється операційною системою RouterOS Level4 з широкими можливостями. Вона дозволяє обмежити швидкість для клієнтів, закрити доступ до соціальних мереж, налаштувати HotSpot, фаєрвол, організувати захищене підключення по VPN і багато іншого.
Якщо ви цінуєте стабільність роботи Wi-Fi, рекомендуємо купити MikroTik hAP (модель RB951Ui-2nD).

Вартість: 1400₴

Придбати

BDCOM ONU P1501DR

BDcom P1501DR – гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам IEEE802.3ah та CTC 3.0дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих з використання обладнання GEPON різних світових виробників.
Висока пропускна спроможність: підтримка симетричної швидкості передачі PON звисхідною / низхідноюшвидкістю1,25 Гбіт/с.
Забезпечення якості обслуговування: VLAN, STP, ізоляція портів, ACL, QoS, шторм-контроль.
Підтримка високого рівня сервісу: DBAтаRate-Limit, підтримка розширеного розподілення динамічної смуги пропускання та точних меж смуги, яка дозволяє користувачам відповідно розподіляти пропускну здатність.
Широкі функціїOAM: стандартний та розширений OAM, у відповідності зі стандартамиCTC2.1 / 3.0,включаючи налаштування, сигналізацію та моніторинг продуктивності.
Удосконалена технологія енергозбереження: підтримка архітектури «GreenTouch» та «Smart @ CHIP».

Вартість: 500₴

Придбати

Rafale C-510HD

DVB-C ресивер RAFALE C-510HD призначений для перегляду програм цифрового кабельного телебачення.
Переваги приймача Rafale C-510HD:
 • Високочутливий приймач з низьким рівнем шумів
 • Компактний корпус із прихованим слотом для смарткарт (розташований на дні приймача).
 • Підтримка прийому цифрових транспортних потоків MPEG-2 TS в SD і HD якості та повна сумісність зі стандартом DVB-C
 • Підтримувані CAS: CryptoGuard (або CONAX, за запитом)
 • Підтримка різних типів демодуляції: 16, 32, 64, 128, 256
 • Багатомовний користувальницький інтерфейс, в тому числі українською та російською мовами
 • Можливість створення до 8 списків вибраних каналів
 • Збереження в пам'яті налаштувань рівня звуку для кожної програми
 • 5000 програмованих телевізійних і радіоканалів
 • Ручний або автоматичний пошук каналів
 • Підтримка LCN
 • Оновлення програмного забезпечення з USB накопичувача або OTA
 • Можливість вибору мовного супроводу програм і субтитрів
 • Збереження параметрів при відключенні живлення
 • Електронний програмний гід (EPG) на 7 днів
 • Автоматичний і ручний вибір відеоформату PAL/NTSC
 • Підтримка функції запису (PVR) і відкладеного перегляду (TimeShift) телепрограм на зовнішній накопичувач, що підключається до інтегрованого USB 2.0 порту.
 • Вбудований мультимедіа-плеєр, що дозволяє переглядати мультимедіа-файли (фотографії, музику, відео) із зовнішнього USB 2.0 пристрою.

Вартість: 1500₴

Придбати

Дане обладнання ви можете придбати в нашому офісі. Також можливе розтермінування за програмою "оплати частинами".