Новини Квант-ІІ

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]
Зміна вартості SweetTV

З першого березня 2024 року, змінюється вартість тарифних планів SweetTV.
  • Мінімальний 99 грн/міс
  • Середній 149 грн/міс
  • Максимальний 249 грн/міс

Детальніше за цим посиланням.

З прийдешнім новим роком!

Від імені компанії Квант-2 щиро вітаємо вас з Різдвом Христовим і Новим Роком!

Дякуємо всім, хто був, є і залишається з нами! Нехай ці свята принесуть вам радість, затишок і тепло родинного вогнища. Найголовніше - щоб в наступному році всі сім'ї знову були разом і за одним столом святкували Перемогу України, в спокійній затишній атмосфері, зі світлом і теплом. Слава Україні! Дякуємо ЗСУ!

Зміна вартості Megogo

Шановні клієнти!
З 1 грудня 2023 року вартість деяких передплат MEGOGO змінюється. Тепер вартість передплати "Максимальна" складатиме: 369 гривень на місяць, а вартість передплати "Спорт" 249 гривень на місяць.

З Днем захисника та захисниць України

Зі святом, захисники і захисниці!
Віримо у перемогу, бо у нас є ви!
Дякуємо за все! 💙💛

З Днем Незалежності!

Дякуємо всім, хто зробив цей день можливим!

Слава Україні!

З Днем Прапора

З Днем Державного прапора України!
З Днем нашого символу віри в перемогу!

З Днем конституції!

З Днем конституції! Дякуємо всім, хто захищає наше право жити у вільній державі!

Відключення телеканалів групи VIASAT

31 березня вступив в силу закон України «Про медіа» №2710-IX від 03.11.2022. Дотримуючись чинного законодавства, ми змушені вимкнути ретрансляцію телеканалів групи VIASAT:
Viasat Kino, Viasat Kino World, Viasat Kino Aсtion, Viasat Kino Comedy, Viasat Nature, Viasat History, Viasat Explore, Epic Drama.

У зв’язку з тим, що ці телеканали не включені Національною Радою з питань телебачення і радіомовлення до Переліку програм іноземних телеорганізацій, що ретранслюються. Ми завчасно подбали про вас. Вже сьогодні доступні до перегляду чотири нових телеканали з українською звуковою доріжкою, а також популярні у всьому світі: FOX, FOX Life, National Geographic,National Geographic Wild.

Інтернет без електроенергії


Друзі, ми продовжуємо невпинно вдосконалювати мережу і маємо вже 197 вулиць, які повністю забезпечені інтернетом, навіть при вимкненнях електроенергії. Мешканці цих вулиць можуть мати доступ до інтернету, за умови підключення wi-fi-роутера і оптичного термінала до джерела безперебійного живлення. Список дивіться в ось цьому документі. Він буде оновлюватись практично щодня, ще дуже великий перелік локацій знаходиться в роботі і буде завершений от от.
З усіх питань звертайтесь будь ласка до технічної підтримки на номер 0800 509 507, щодня з 08:00 до 20:00. Залишаймось на зв'язку. 😊

З Днем Збройних сил України!


Дякуємо нашим героям за можливість жити і працювати у вільній Україні!