Роутер Totolink N300RT

Маршрутизатор TOTOLINK N300RT для домашньої або офісної бездротової мережі. Виготовлений у стильному пластмасовому корпусі білого кольору з одним WAN портом для підключення до мережі провайдера і 4-ма LAN портами для об'єднання пристроїв локальної мережі. Кришка роутера багатофункціональна і дозволяє збільшувати охолодження пристрою. Для охолодження також є перфорація з боків і на "дні" пристрою. N300RT можна прикріпити до стіни, для цього на нижній частині розташовані хрестоподібні кріплення, а в комплект поставки включений стікер-розмітка отворів на стіні.

Бездротовий Wi-Fi роутер N300RT володіє двома антенами з високим коефіцієнтом посилення 5дБ кожна. Пристрій працює в стандартах b / g / n, забезпечуючи швидкості до 300 Мбіт / сек. Відмінне рішення для багатокімнатних квартир з бетонними стінами або приватних будинків. Для офісних завдань передбачений розширений набір функцій і налаштувань. Totolink N300RT - відмінне рішення для створення бездротової Wi-Fi мережі як вдома, так і на роботі.

Вартість: 450₴

Придбати

Роутер Totolink A3002R

Totolink A3002R AC1200 — дводіапазонний 2/5Ghz гігабітний маршрутизатор, що відповідає сучасним стандартам 802.11b/g/n/ac і сумарно на двох частотах підтримує швидкість передачі до 1167 Mbps бездротовою мережею.

Маршрутизатор забезпечує стабільне та надійне підключення до мережі з меншою кількістю перешкод. А3002R має чотири зовнішні незйомні антени з великим, як для домашнього роутера, посиленням — по 5 dBi. Крім того, маршрутизатор підтримує технологію MU-MIMO. Все це забезпечує велику дальність і відмінне з’єднання з бездротовими пристроями.

Роутер A3002R має на борту 1х1Gbit/s WAN та 4х1Gbit/s LAN порти для підключення ваших пристроїв.

Вартість: 900₴

Придбати

Роутер TP-LINK TL-R470T+

Маршрутизатор із балансуванням навантаження TL-R470T+ — це пристрій із високою продуктивністю та стабільністю роботи, що дає нагоду заощадити кошти під час організації мереж у таких місцях, як інтернет-кафе та невеликі офіси. Вкладені в нього кошти окупляться з лишком! Крім того, під час використання цього пристрою, можна обійтися без додаткових витрат на мережеве обладнання. З трьома змінними портами WAN/LAN, TL-R470T+ може мати до 4 портів WAN, що задовольнить різні вимоги під'єднання до інтернету через один пристрій. Завдяки кільком стратегіям балансування навантаження, функції пріоритетності даних і надійному міжмережевому екрану ви користуватиметеся стабільною мережею із широкими можливостями Ethernet-під'єднання. Пристрій легко та просто налаштовується через зручну та зрозумілу будь-якому користувачеві веб-утиліту.

Вартість: 1300₴

Придбати

Роутер TP-Link TL-R600VPN

Гігабітний широкосмуговий VPN -маршрутізатор на базі технології SafeStream TL-R600VPN підтримує з'єднання по мережі Ethernet зі швидкістю до одного гігабіта в секунду як через порти WAN, так і через порти LAN, що гарантує високу швидкість дротового з'єднання. Крім того, маршрутизатор підтримує декілька протоколів VPN, використовує надійний захист і високу продуктивність VPN-з'єднань, що дозволяє здійснювати віддалене з'єднання з головним офісом на тому ж рівні безпеки, що і безпосередньо всередині офісу. TL-R600VPN використовує кілька рішень безпеки, наприклад, міжмережевий екран SPI, а також в'язку IP- і MAC-адрес для захисту мережі від більшості відомих атак. TL-R600VPN - ідеальний вибір для маленьких офісів, яким потрібні недорогі і надійні VPN-рішення. Також підтримується резервування зовнішніх каналів.

Вартість: 2300₴

Придбати

BDCOM ONU P1501DR

BDcom P1501DR – гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам IEEE802.3ah та CTC 3.0дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих з використання обладнання GEPON різних світових виробників.
Висока пропускна спроможність: підтримка симетричної швидкості передачі PON звисхідною / низхідноюшвидкістю1,25 Гбіт/с.
Забезпечення якості обслуговування: VLAN, STP, ізоляція портів, ACL, QoS, шторм-контроль.
Підтримка високого рівня сервісу: DBAтаRate-Limit, підтримка розширеного розподілення динамічної смуги пропускання та точних меж смуги, яка дозволяє користувачам відповідно розподіляти пропускну здатність.
Широкі функціїOAM: стандартний та розширений OAM, у відповідності зі стандартамиCTC2.1 / 3.0,включаючи налаштування, сигналізацію та моніторинг продуктивності.
Удосконалена технологія енергозбереження: підтримка архітектури «GreenTouch» та «Smart @ CHIP».

Вартість: 500₴

Придбати

Медіаплеєр iNeXT TV4

iNeXT TV4 з операційною системою Android TV версії 7.0.1+ і фірмовими корисними застосунками на борту!
Плеєр працює на ОС Android TV, створеної спеціально для телевізорів. Ця ОС відрізняється високою стабільністю і продуктивністю. Досягнуто це завдяки тому, що платформа позбавлена багатьох функцій необхідних для керування смартфонами та планшетами.
iNeXT TV4 — це нова модель у лінійці медіаплеєрів iNeXT, створена для комфортного перегляду онлайн-відео, аудіо- та фотоконтенту в будь-якому форматі з високою якістю звуку і картинки (включно з 4K UHD 2160p у 30fps) з підтримкою сучасного кодека H. 265 (HEVC)! Одним натисканням кнопки ви отримуєте доступ до улюблених інтернет-сервісів і домашньої колекції на своєму великому екрані.
Головна особливість iNeXT TV4 — всі актуальні й популярні застосунки вже встановлені. Інтернет-телебачення, онлайн-кінотеатри, перегляд світлин, улюблена музика — це все в одному пристрої.
Крім стандартного пульта, ви можете керувати приставкою за допомогою програми на вашому смартфоні, а так само, за допомогою гіроскопічного пульта-мишки або стандартної комп'ютерної мишки.

Вартість: 1000₴

Придбати

Медіаплеєр iNeXT 4K ULTRA

Мультимедійна приставка на продуктивному процесорі AllWinner H3 Cortex-A7 з тактовою частотою 1,2 ГГц, а також вбудованим 3D графічним прискорювачем ARM Mali-400MP2, 2 Гб оперативної пам'яті і 16Гб вбудованої пам'яті для додатків. Додатково передбачено слот microSD для підключення карт пам'яті об'ємом до 128Гб. Приставка працює на основі ОС Android TV 7.0.1+ з фірмовими корисними додатками на борту. Операційна система Android TV розроблена спеціально для телевізорів. Вона відрізняється високою продуктивністю і стабільністю, так як позбавлено багатьох функцій, необхідних тільки для смартфонів і планшетів. iNeXT 4K ultra - це нова модель в лінійці медіаплеєрів iNeXT, створена для комфортного перегляду онлайн відео, аудіо та фото-контенту в будь-якому форматі і з високою якістю картинки і звуку. Підтримує дозвіл 4K UHD 2160p в 30fps, а також сучасний кодек H.265 (8bit). У медіаплеєрі вже встановлені найпопулярніші і восстребован додатки. Інтернет-телевіеніе, онлайн кінотеатри, перегляд фотографій, прослуховування музики - все розваги в одному пристрої.

Вартість: 1200₴

Придбати