Новини Квант-ІІ

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]
Обережно шахраї!

Відстежили масовий обдзвін коломиян за допомогою додатку Viber. Шахраї представляються співробітниками інтернет-провайдера (в тому числі Квант-2) або банківськими працівниками. Просять надати особисту інформацію: адресу, прізвище та ім'я, дані кредитних карток. Увага! Ніколи не надавайте жодної особистої інформації про себе в телефонному режимі, хто б у вас її не просив. Попередьте своїх рідних та близьких, особливо старше покоління.

Проте в цієї "мистецької" акції є і хороша сторона. З її допомогою ми в чергове хочемо нагадати всім коломиянам, не тільки абонентам Квант-2, про важливість інформаційної гігієни та критичного мислення:
  • Завжди перевіряйте інформацію та джерела, звідки вона надходить.
  • Довіряйте тільки офіційним каналам інформації. В Квант-2 це сайт та офіційні сторінки в Фейсбук/Інстаграм.
  • Шахраї, здебільшого, неуки та невігласи. Тож наявність граматичних помилок у тексті будь-якого змісту вже має змусити сумніватись в його правдивості.

І пам'ятайте - жоден співробітник Квант-2, чи працівник банку, чи будь-якої правоохоронної служби чи ким би ще не представився шахрай, ніколи не буде розпитувати вас про дані ваших кредитних карток.

Оновлений цифровий список каналів!

12 жовтня 2021р. відбудуться зміни в мережі кабельного телебачення Квант-2.

Технічні роботи щодо запуску нової програмної сітки триватимуть 12 жовтня з 00:00 ночі по 13:00 дня. В цей період ймовірні перебої з трансляцією каналів.
Для перегляду оновленого цифрового пакету телеканалів після 14:00 вам необхідно буде самостійно здійснити автоналаштування телеприймача.

Глобальний збій Facebook

Користувачі Інтернету і сервіс Downdetector повідомляють про збої в роботі Facebook, Instagram і WhatsApp по всьому світу. Крім того, згідно зі звітом Nslookup.io, не відповідають DNS-сервери ресурсів. За даними Downdetector, збій почався близько 17:15 четвертого жовтня 2021 року.

Не працює абсолютно все, що пов'язано з Facebook та Instagram включаючи Facebook Workplace і Facebook Messenger. Також не працює авторизація через Facebook, про що повідомили користувачі Niantic. З глобальної таблиці маршрутизації в Інтернеті «зникли» 2 DNS, інші 2 недоступні.

У своєму мікроблозі Facebook заявила, що працює над усуненням неполадок.

Футбол на SweetTV

Матчі Євро 2020 будуть транслюватися на каналі «Україна» кожного вечора, починаючи з матчу-відкриття 11 червня і закінчуючи фіналом, який відбудеться 11 липня. Усі матчі збірної України також будуть транслюватись на ньому.

Транслюватись будуть ігри, котрі починаються о 22:00, тобто одна гра на день.
О 16:00 та 19:00 ігри будуть транслюватись на каналах "Футбол".

Зміни в тарифних планах

Для нових користувачів підключених з 1 березня 2021 року, вже діють нові лінійки тарифних планів Drive, Drift та Turbo а також, відповідні їм комплексні тарифи з позначкою "TV" з якими ви можете ознайомитись в розділі тарифи.
З 1 червня 2021 року старі лінійки тарифних планів: Mini, Maxi, MiniFiber, MaxiFiber а також відповідні їм комплексні тарифи з позначою "TV" буде замінено на нові, відповідні їм тарифи з нових лінійок Drive (багатоквартирні будинки) та Drift (приватний сектор) для всіх існуючих користувачів. Старі лінійки тарифних планів припиняють своє існування.

Щасливих великодніх свят!

Друзі, для вас Квант-2 працює навіть на свята, щоб забезпечити найкращу якість послуг та сервісного обслуговування.

Святкуйте весело і приємно, а ми подбаємо про ваше дозвілля!

Ще більше футболу на SweetTV!

Продовжуйте зустрічати весну, разом з топовими матчами!
Круті футбольні протистояння продовжуються в новому році. Вмикайте телеканали Футбол 1,2,3 та Setanta Sport на SWEET.TV та дивіться найпекельніші європейські протистояння.

Дорогі жінки, дівчата!

Любі жінки!
Щиро і сердечно вітаємо вас із весняним святом – 8 березня.
Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.
Бажаємо Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

Нові лінійки тарифних планів!

Для нових користувачів підключених з 1 березня 2021 року, діють нові лінійки тарифних планів Drive та Drift та відповідні їм комплексні тарифи з позначкою "TV" з якими ви можете ознайомитись в розділі тарифи.

Припинено мовлення 3 телеканалів

Шановні абоненти КТБ!
У зв’язку із Указом Президента України від 2 лютого 2021 року, що вводить в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України, через запровадженні санкції припиняють мовлення наступні телеканали: ZIK, 112 Україна та NewsOne. Термін дії запроваджених санкцій – 5 років.

Додатково:
Указ президента України №43/2021
Новина на pravda.com.ua