Totolink N300RT

Маршрутизатор TOTOLINK N300RT для домашньої або офісної бездротової мережі. Виготовлений у стильному пластмасовому корпусі білого кольору з одним WAN портом для підключення до мережі провайдера і 4-ма LAN портами для об'єднання пристроїв локальної мережі. Кришка роутера багатофункціональна і дозволяє збільшувати охолодження пристрою. Для охолодження також є перфорація з боків і на "дні" пристрою. N300RT можна прикріпити до стіни, для цього на нижній частині розташовані хрестоподібні кріплення, а в комплект поставки включений стікер-розмітка отворів на стіні.

Бездротовий Wi-Fi роутер N300RT володіє двома антенами з високим коефіцієнтом посилення 5дБ кожна. Пристрій працює в стандартах b / g / n, забезпечуючи швидкості до 300 Мбіт / сек. Відмінне рішення для багатокімнатних квартир з бетонними стінами або приватних будинків. Для офісних завдань передбачений розширений набір функцій і налаштувань. Totolink N300RT - відмінне рішення для створення бездротової Wi-Fi мережі як вдома, так і на роботі.

Вартість: 450₴

Придбати

TP-LINK TL-R470T+

Маршрутизатор із балансуванням навантаження TL-R470T+ — це пристрій із високою продуктивністю та стабільністю роботи, що дає нагоду заощадити кошти під час організації мереж у таких місцях, як інтернет-кафе та невеликі офіси. Вкладені в нього кошти окупляться з лишком! Крім того, під час використання цього пристрою, можна обійтися без додаткових витрат на мережеве обладнання. З трьома змінними портами WAN/LAN, TL-R470T+ може мати до 4 портів WAN, що задовольнить різні вимоги під'єднання до інтернету через один пристрій. Завдяки кільком стратегіям балансування навантаження, функції пріоритетності даних і надійному міжмережевому екрану ви користуватиметеся стабільною мережею із широкими можливостями Ethernet-під'єднання. Пристрій легко та просто налаштовується через зручну та зрозумілу будь-якому користувачеві веб-утиліту.

Вартість: 1300₴

Придбати

TP-Link TL-R600VPN

Гігабітний широкосмуговий VPN -маршрутізатор на базі технології SafeStream TL-R600VPN підтримує з'єднання по мережі Ethernet зі швидкістю до одного гігабіта в секунду як через порти WAN, так і через порти LAN, що гарантує високу швидкість дротового з'єднання. Крім того, маршрутизатор підтримує декілька протоколів VPN, використовує надійний захист і високу продуктивність VPN-з'єднань, що дозволяє здійснювати віддалене з'єднання з головним офісом на тому ж рівні безпеки, що і безпосередньо всередині офісу. TL-R600VPN використовує кілька рішень безпеки, наприклад, міжмережевий екран SPI, а також в'язку IP- і MAC-адрес для захисту мережі від більшості відомих атак. TL-R600VPN - ідеальний вибір для маленьких офісів, яким потрібні недорогі і надійні VPN-рішення. Також підтримується резервування зовнішніх каналів.

Вартість: 2300₴

Придбати

MikroTik hAP Lite

Маршрутизатор MikroTik hAP Lite Classic (RB941-2nD) це недорогий Wi-Fi роутер / точка доступу на 2,4 ГГц з двома вбудованими антенами по 1,5 dBi. Максимальна канальна швидкість по Wi-Fi становить 300 Мбіт/с.
це недорогий Wi-Fi роутер / точка доступу на 2,4 ГГц з двома вбудованими антенами по 1,5 dBi. Максимальна канальна швидкість по Wi-Fi становить 300 Мбіт / с.
Плата обладнана процесором Atheros QCA9531-BL3A-R з частотою 650 МГц, 32 MB ОЗУ і 4-ма LAN портами 100 Мбіт/с.
Пристрій ідеально підійде для роздачі інтернету по кабелю і Wi-Fi в невеликій квартирі, будинку або офісі.
Компактний корпус призначений для використання всередині приміщення при температурі від -20° C до + 70° С. На корпусі є кнопка WPS, що дозволяє підключатися по Wi-Fi без введення пароля. За допомогою цієї кнопки можна також швидко підключити пристрій до контролера CAPsMAN, який використовують для централізованого управління великою кількістю Wi-Fi точок.
MikroTik RB941-2nD керується операційною системою RouterOS L4 з можливостями обмеження швидкості користувачам, фаєрволом, контролем доступу і багатьом іншим.
Живлення подається через роз'єм miniUSB. Тому пристрій можна підключити до комп'ютера або ноутбука за допомогою перехідника і використовувати для прийому Wi-Fi.
Купити MikroTik hAP lite classic буде вигідним варіантом для невеликого будинку або офісу, оскільки він надійний, недорогий, і поєднує в собі Wi-Fi роутер і точку доступу в одному пристрої.

Вартість: 750₴

Придбати

Mikrotik hAP

Маршрутизатор MikroTik hAP (модель RB951Ui-2nD) - це Wi-Fi роутер на 2,4 ГГц, який ідеально підійде для роздачі інтернету по Wi-Fi в будинку або невеликому офісі. Також до пристрою можна підключити до 4-х комп'ютерів по мережевому кабелю.
Даний Wi-Fi роутер відрізняється високою надійністю. Він не перегрівається і мимоволі не перезавантажується. Якщо вам важлива стабільна робота інтернету, то цей роутер буде прекрасним вибором.
RB951Ui-2nD підтримує віддалену подачу живлення по "витій парі" через перший LAN порт за технологією Passive POE.
П'ятий мережевий порт підтримує подачу живлення на інший пристрій за технологією Passive POE. З його допомогою можна живити, наприклад, вуличну точку доступу. Порт видає напругу 24В і максимальний струм 0,5 А.
Роутер оснащений повнорозмірним портом USB 2.0, призначеним для підключення 3G/4G модемів або зовнішніх накопичувачів. Якщо ви хочете використовувати роутер з 3G модемом, переконайтеся, що ваша модель входить в перелік сумісних 3G USB модемів.
Маршрутизатор управляється операційною системою RouterOS Level4 з широкими можливостями. Вона дозволяє обмежити швидкість для клієнтів, закрити доступ до соціальних мереж, налаштувати HotSpot, фаєрвол, організувати захищене підключення по VPN і багато іншого.
Якщо ви цінуєте стабільність роботи Wi-Fi, рекомендуємо купити MikroTik hAP (модель RB951Ui-2nD).

Вартість: 1400₴

Придбати

BDCOM ONU P1501DR

BDcom P1501DR – гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам IEEE802.3ah та CTC 3.0дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих з використання обладнання GEPON різних світових виробників.
Висока пропускна спроможність: підтримка симетричної швидкості передачі PON звисхідною / низхідноюшвидкістю1,25 Гбіт/с.
Забезпечення якості обслуговування: VLAN, STP, ізоляція портів, ACL, QoS, шторм-контроль.
Підтримка високого рівня сервісу: DBAтаRate-Limit, підтримка розширеного розподілення динамічної смуги пропускання та точних меж смуги, яка дозволяє користувачам відповідно розподіляти пропускну здатність.
Широкі функціїOAM: стандартний та розширений OAM, у відповідності зі стандартамиCTC2.1 / 3.0,включаючи налаштування, сигналізацію та моніторинг продуктивності.
Удосконалена технологія енергозбереження: підтримка архітектури «GreenTouch» та «Smart @ CHIP».

Вартість: 500₴

Придбати

iNeXT TV3

Медіаплеєр INEXT TV3 в рази розширить потенціал вашого телевізора, забезпечуючи весь необхідний смарт-функціонал. Підключайте його через HDMI роз'єм і насолоджуйтеся вільним доступом до світу цифрових розваг прямо на екрані вашого пристрою. Користуйтеся улюбленими Інтернет-сервісами, заходьте в соціальні мережі, а також переглядайте домашню колекцію фільмів та фотографій з високою якістю звуку і зображення. Завдяки підтримці сучасного кодека H.265 (HEVC) ви зможете насолодитися найкращим відео-контентом, доступним в форматі 4К.

Високопродуктивний сет-топ бокс працює під управлінням 4-ядерного процесора Amlogic S905X з 1 Гб оперативної пам'яті на борту. 8 ГБ вбудованої пам'яті буде більш ніж достатньо для установки всіх необхідних додатків і зберігання мультимедійного контенту.

Вартість: 1000₴

Придбати

iNeXT TV4

iNeXT TV4 з операційною системою Android TV версії 7.0.1+ і фірмовими корисними застосунками на борту!
Плеєр працює на ОС Android TV, створеної спеціально для телевізорів. Ця ОС відрізняється високою стабільністю і продуктивністю. Досягнуто це завдяки тому, що платформа позбавлена багатьох функцій необхідних для керування смартфонами та планшетами.
iNeXT TV4 — це нова модель у лінійці медіаплеєрів iNeXT, створена для комфортного перегляду онлайн-відео, аудіо- та фотоконтенту в будь-якому форматі з високою якістю звуку і картинки (включно з 4K UHD 2160p у 30fps) з підтримкою сучасного кодека H. 265 (HEVC)! Одним натисканням кнопки ви отримуєте доступ до улюблених інтернет-сервісів і домашньої колекції на своєму великому екрані.
Головна особливість iNeXT TV4 — всі актуальні й популярні застосунки вже встановлені. Інтернет-телебачення, онлайн-кінотеатри, перегляд світлин, улюблена музика — це все в одному пристрої.
Крім стандартного пульта, ви можете керувати приставкою за допомогою програми на вашому смартфоні, а так само, за допомогою гіроскопічного пульта-мишки або стандартної комп'ютерної мишки.

Вартість: 1000₴

Придбати

iNeXT 4K ULTRA

Мультимедійна приставка на продуктивному процесорі AllWinner H3 Cortex-A7 з тактовою частотою 1,2 ГГц, а також вбудованим 3D графічним прискорювачем ARM Mali-400MP2, 2 Гб оперативної пам'яті і 16Гб вбудованої пам'яті для додатків. Додатково передбачено слот microSD для підключення карт пам'яті об'ємом до 128Гб. Приставка працює на основі ОС Android TV 7.0.1+ з фірмовими корисними додатками на борту. Операційна система Android TV розроблена спеціально для телевізорів. Вона відрізняється високою продуктивністю і стабільністю, так як позбавлено багатьох функцій, необхідних тільки для смартфонів і планшетів. iNeXT 4K ultra - це нова модель в лінійці медіаплеєрів iNeXT, створена для комфортного перегляду онлайн відео, аудіо та фото-контенту в будь-якому форматі і з високою якістю картинки і звуку. Підтримує дозвіл 4K UHD 2160p в 30fps, а також сучасний кодек H.265 (8bit). У медіаплеєрі вже встановлені найпопулярніші і восстребован додатки. Інтернет-телевіеніе, онлайн кінотеатри, перегляд фотографій, прослуховування музики - все розваги в одному пристрої.

Вартість: 1200₴

Придбати

Дане обладнання ви можете придбати в нашому офісі. Також можливе розтермінування за програмою "оплати частинами".