Новини Квант-ІІ

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]
З Днем Незалежності!

Дякуємо всім, хто зробив цей день можливим!

Слава Україні!

З Днем Прапора

З Днем Державного прапора України!
З Днем нашого символу віри в перемогу!

З Днем конституції!

З Днем конституції! Дякуємо всім, хто захищає наше право жити у вільній державі!

Відключення телеканалів групи VIASAT

31 березня вступив в силу закон України «Про медіа» №2710-IX від 03.11.2022. Дотримуючись чинного законодавства, ми змушені вимкнути ретрансляцію телеканалів групи VIASAT:
Viasat Kino, Viasat Kino World, Viasat Kino Aсtion, Viasat Kino Comedy, Viasat Nature, Viasat History, Viasat Explore, Epic Drama.

У зв’язку з тим, що ці телеканали не включені Національною Радою з питань телебачення і радіомовлення до Переліку програм іноземних телеорганізацій, що ретранслюються. Ми завчасно подбали про вас. Вже сьогодні доступні до перегляду чотири нових телеканали з українською звуковою доріжкою, а також популярні у всьому світі: FOX, FOX Life, National Geographic,National Geographic Wild.

З прийдешнім новим роком!

Дякуємо всім, хто був, є і залишається з нами! З усього списку великих побажань до 2023-го виділимо найголовніше - щоб в наступному році всі сім'ї знову були разом і за одним столом святкували Перемогу України, в спокійній затишній атмосфері, зі світлом і теплом. Слава Україні! Дякуємо ЗСУ!

Інтернет без електроенергії


Друзі, ми продовжуємо невпинно вдосконалювати мережу і маємо вже 197 вулиць, які повністю забезпечені інтернетом, навіть при вимкненнях електроенергії. Мешканці цих вулиць можуть мати доступ до інтернету, за умови підключення wi-fi-роутера і оптичного термінала до джерела безперебійного живлення. Список дивіться в ось цьому документі. Він буде оновлюватись практично щодня, ще дуже великий перелік локацій знаходиться в роботі і буде завершений от от.
З усіх питань звертайтесь будь ласка до технічної підтримки на номер 0800 509 507, щодня з 08:00 до 20:00. Залишаймось на зв'язку. 😊

З Днем Збройних сил України!


Дякуємо нашим героям за можливість жити і працювати у вільній Україні!

Оновлення тарифів OTT сервісів


Для передплатників послуги Інтернет-телебачення від сервісів SweetTV та Megogo з першого січня відбуваються наступні зміни в тарифних планах:
  • SweetTV - вартість тарифного плану "Середній" становитиме 129 гривень на місяць
  • Megogo - вартість підписки "Легка" становитиме 129 гривень на місяць

З Днем захисника та захисниць України

Зі святом, захисники і захисниці!
Віримо у перемогу, бо у нас є ви!
Дякуємо за все! 💙💛

Відкриття центрального офісу

Друзі, вже цього тижня Квант-2 знову відкриє двері свого офісу на вул. Чорновола, 20 для відвідувачів.
Ми закрились ще на початку пандемії, задля безпеки своїх співробітників та клієнтів. Та весь цей довгий час займались покращенням, зсередини і зовні.